Een performer met de gave om iets ingewikkelds begrijpelijk over te brengen. Zo wordt Erasmus MC’er Ton van der Steen, hoogleraar in de Biomedische Technologie beschreven in de vooraankondiging van het evenement TEDxRotterdam.
Interactie
Die gave zal Van der Steen op vrijdag 4 juni benutten tijdens de presentatie van TEDxRotterdam in het Nieuwe Luxor Theater. Tijdens TEDxRotterdam vertelt de hoogleraar over het belang van technologieontwikkeling voor de medische wetenschap. Zoals: hoe laat je met geluid het karakter van een vernauwd bloedvat zien? Hoe voorkom je hartinfarcten door ze op tijd te zien aankomen? Van der Steen: “Mijn verhaal gaat over de interactie tussen licht en geluid bij de diagnose van aderverkalking in het hart.”
Passie
TED is een wereldwijd platform waar denkers en doeners grensverleggende ideeën presenteren. Toppers uit de medische wetenschap, dans, interactieve media en filosofie vertellen over hun passie. Van der Steen: “Het concept van TED spreekt mij aan. Er zijn leiders aanwezig die waardevolle ideeën verspreiden. Het klinkt behoorlijk abstract, maar er komen leuke dingen uit voort. Een voorbeeld: Al Gore begon zijn klimaatcampagne bij TED."
Aanmelden
Het evenement van TEDxRotterdam op 4 juni is gratis toegankelijk.
Bron: Erasmus MC Rotterdam
Tip!
Doe de voedingstest ontvang gratis Omega 3 Visolie bij uw Personal Multi van FitForMe !